Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-10-02 13:07:20

Rua-ik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 12
Punktów :   

Nadzieje

W sumie tak się zastanawiam jakie nadzieje pokładacie w tym klanie? Stworzenie czegoś czego nie było? Utworzenie klanu który będzie się trzymał przez następne "n" er? Czy co? Bo tak naprawdę według mnie musimy mieć jakieś wspólne cele w sekcjach.

Offline

 

#2 2011-10-04 08:44:52

 Idaim

Nowy użytkownik

3644470
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nadzieje

Ciężko mi się wypowiadać odnośnie celów, Wy szerzej rozmawialiście o założeniach. Jednak dobrze by było zyskać stabilną pozycję w świecie zarówno u Cywilizowanych jak i u Dzikich. W oczywisty sposób musielibyśmy skojarzyć się z jedną ze stron w większym stopniu by w przypadku potknięcia mieć tą swoją "bezpieczną przystań".
Problemem jest to, że świat będzie mniejszy i na chwilę obecną jest ciężko powziąć dyskusje co będzie do "uzyskania". Z tego co wiem (a informacje moje są dość niepewne) surowce będą "dobrem kolektywnym" więc wygląda na to, że będzie mało prawdopodobnym zdominowanie handlu w jakiejś dziedzinie poprzez przejęcie na własność złoża.
Z mojej strony nadzieją jest bycie najaktywniejszą organizacją w trakcie zapowiadającej się ery biorącą udział w każdym większym wydarzeniu i wyciągającą z nich wymierne korzyści.

Offline

 

#3 2011-10-04 11:28:28

Len

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: Nadzieje

Szczerze mówiąc, ja z Neonem mamy głównie na celu wkurzanie innych graczy i przeszkadzanie im. Mam nadzieje stworzyć z tej wioski miasto, może niezbyt wielkie, ale wydaje i bezpieczne, miasto magii, głównie nekromancji, ale nie nekropolię (ludzie mają ŻYĆ). Nekromancja wykorzystywana jako wojsko, budowniczy i ogólnie, ciężkie, fizyczne zadania, podczas gdy żywym zostaje handel i umysłowe dziedziny.
Jeżeli mamy się opowiedzieć - odmawiamy. Jeśli szala zwycięstwo przechyli się na jakąś stronę to ją wspieramy, czyli jeśli miasto zaatakuje Dzikich to dostaną śliczną zarazę, podobnie odwrotnie. Jeżeli Khagat zaatakuje próbujemy zjednoczyć Dzikich z miastem i bronimy się razem z nimi. Tak myślę.
Wspólne cele... rozwój i zdobywanie wiedzy. Magicznej, technicznej, magiczny ekwipunek i tak dalej. Generalnie kto będzie chciał walczyć z Garookiem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jlb-clan.pun.pl www.coshotel.pun.pl www.shamannking.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl www.nizaryci.pun.pl